Żaneta
536 486 397
Dominik
691 233 989
Napisz do nas:
biuro@SplywyDrawa.pl
Robson Balboa
 

Robson Balboa

Ten mały polietylenowy kajak zbierze Cię wszędzie! Łatwo dopasowuje się do każdej wycieczki, kajak posiada duży kokpit który ułatwia wsiadanie oraz wysiadanie. Wygodne siedzisko z obrotowym oparciem dzięki czemu można umieścić i zablokować za nim bagaż. Jak na jednoosobowy kajak jest dość pojemny. Kajak pomimo niewyoblonego dziobu dość dobrze radzi sobie w pokonywaniu przeszkód. Jest bardzo stabilny. W odróżnieniu od sportowych kajaków jednoosobowych nadaje się nawet dla osób które nie miały wcześniej styczności z kajakami, został on bowiem zaprojektowany tak aby nie obracał się wokół własnej osi po zaprzestaniu wiosłowania jak ma to miejsce w kajakach typowo zwałkowych.

Promocje
 

{:pl}Rabat dla Facebook-owych przyjaciół!{:}{:en}Rabat dla Facebook-owych przyjaciół!{:}

{:pl}

Polub nas na Facebook-u, dodaj do znajomych i poleć minimum. 10 osobom, które również nas Polubią otrzymacie 10% rabatu na wybrany przez Was spływ kajakowy...

{:}{:en}Polub nas na Facebook-u, dodaj do znajomych i poleć minimum. 10 osobom, które również nas Polubią otrzymacie 10% rabatu na wybrany przez Was spływ kajakowy...  {:}

Czytaj więcej...

Tańsze spływy od poniedziałku do piątku

Spływowicze, którzy dysponują wolnym czasem w ciągu tygodnia i dokonają rezerwacji online mogą liczyć na atrakcyjne ceny.  

Czytaj więcej...

Dłużej płyniesz mniej płacisz

Kajakowe spływy wielodniowe zwane też kilkudniowymi kryją w sobie ogromne możliwości relaksu i regeneracji sił.  

Czytaj więcej...

Jezioro Lubie – transport i odbiór sprzętu gratis

Jezioro Lubie wraz ze swoimi zatoczkami urzeka kajakarzy, którzy kierując się do ujścia rzeki spędzają tutaj tylko krótkie chwile.  

Czytaj więcej...